| Laulce a întrebat:

Daca am fumat 2 fumuri slabe de THC iar peste 7 ore trebuie sa-mi fac analizele de sange, o rutina normala *nu teste speciale*, se poate depista? Cate ore ramane in corp?

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Chiar sunt curios cum ai fumat THC. N-am mai auzit pe nimeni până acum.

| Laulce explică:

Singurul incult de aici esti tu, am pus o intrebare cat se poate de normala avand in vedere faptul ca nu ma cunosc cu lucrurile astea, iar parerile sun impartite. Tine-ti parerile pentru tine prietene.

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns (pentru Laulce):

Boschetar drogat