| anonim_4396 a întrebat:

Daca am implinit 14 ani in ianuarie, in vara asta va fi momentul cand voi creste,, vizibil"?
Am multi colegi care anul trecut erau cam mici de statura(sunt in clasa 8 acum si m-am dat de 6 ani jumate la scoala) si peste vara m-au intrecut.
Deci oare pentru mine aceasta,, ocazie" va fi in vara asta?

Răspuns Câştigător
| AdrianALT a răspuns:

Fiecare are sistemul lui digestiv si inca multe, fiecare se manifesta diferit poti ramane acum pitic si peste 3-4 ani sa fii cat o usa de mare. Nu stiu ce sa iti zic daca tu crezi asta, asta poate se va intampla.

FUNDA?