| DelphhiN a întrebat:

Daca am lasat o tableta la incarcat doar 10-12 ore, fiind prima incarcare ce pot sa fac? din cate stiu trebuia sa o las 24 dar a umblat cineva. funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii faci nimic, bateriile de generatie nou nu mai au nevoie de formatare

| vioricavio a răspuns:

Asa este.In ultima perioada toate bateriile fie ca sunt de la tableta sau telefon vin gata formatate.

| TonyTZu a răspuns:

Nu are nimic dar e indicat sa o lasi o zi intreaga sa se formateze bateria

| Ale279 a răspuns:

Stai linistita, ca si eu cand mi-am incarcat prima oara tableta nu am stat cu ea 24 de ore la incarcatlaughing cred ca a stat doar 5-6-7 ore, si nu a fost afectata bateriawinking