| Mepurica a întrebat:

Daca am media 1 la purtare pe semestrul 1 in semestrul 2 pot merge la scoala?
Dau funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti merge la scoala, nu te impiedica nimeni daca n-ai fost exmatriculat, desi nu prea mai are rost, deoarece vei avea media anuala la purtare 5, 50 si cu aceasta ramai repetent.

5 răspunsuri:
| DevilRock a răspuns:

O să fii exmatriculat.

| Mepurica explică (pentru Ioandelasal):

Pai am primit un plic care îmi zice că trebuie să predau cărțile

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Mepurica):

Atunci se pare ca ai fost exmatriculat dar trebuie sa primesti decizia de exmatriculare, la fel trebuiau s-o primeasca si parintii si sa semneze ca au primit-o.

| Queenz a răspuns:

Cel mai probabil ai fost exmatriculat, pare rau.

Răspuns utilizator avertizat