| Benett a întrebat:

Daca am media 9.50+ in clasa V-VIII si media 9.00+ in clasele IX-XII, si am la bac 8.00, si sunt be mate-info, am sanse sa fiu pe medicina? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In privinta notelor, categoric ai sanse. Numai să iti placă medicina.

| Violleta2022 a răspuns:

"PE medicina" nu vei fii niciodata, fiindca este imposibil sa te urci "PE" medicina, dar daca esti capabil sa inveti biologie, chimie si fizica pana la vara, ai toate sansele sa intri LA medicina.

| Fonk a răspuns:

Ai sanse mari,
Spor in ceea ce faci.