| lol5755 a întrebat:

Daca am optiunea cu internet pe Samsung galaxy mini si ascult muzica pe youtube e posibil sa nu imi mai mearga netul pe telefon?

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Nu, sau cel putin nu la modul in care crezi tu (sa afecteze rularea video-urilor de pe youtube functionarea browserului). Streaming-ul de pe youtube necesita un transfer mare de date, asta rezulta in epuizarea traficului inclus in abonamentul tau (si unde ai o viteza mai mare de transfer). Dupa epuizare, viteza de transfer scade drastic (de aici impresia ca netul nu mai merge) si totul se taxeaza din abonament (cost suplimentar).