| Anonima200368 a întrebat:

Dacă am rău de mașină, de mișcare, am și de tren?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am rău de mașină dar pe tren n-am nicio treabă, pot să stau ore întregi pe telefon, să citesc, să mă uit la filme și n-am nimic iar în mașină dacă mă uit 5 minute în telefon mi-e rău

| sierra1 a răspuns:

Dacă trenul ar merge pe șosea, in mod sigur. și o să mai ai și pe vas

| Andreeush a răspuns:

Nu cred, când mergi cu trenul e altfel față de o mașină.

| Cqarina a răspuns:

Eu am rau de masina, dar nu si de tren sau cand merg pe vas. In avion mi se infunda urechile si ma doare capul. Asta depinde de la persoana la persoana