| Pisiiii a întrebat:

Daca am sub 18 ani pot amaneta aur? Daca da trebuie sa ma duc cu buletinul?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Il poti amaneta cu buletinul.Dar nu e mai simplu sa-i zici mamei tale sa faca asta? big grin

| Reek54 a răspuns (pentru pwp):

Ar fi facut asta de la inceput daca ar fi vrut.

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Da poti amaneta aurul si da trebuie sa te duci cu buletinul. Poti intreba si femeia/barbatul de acolo.

| AskLex a răspuns:

Lol Daca ai sub 18 ani nu poti ca am incercat si eu laughing dar poti ruga un prieten bun sa ti le bage el big grin eu asa am facut