| DOGinthecartie a întrebat:

Daca am telefon Android, iar cartela e pe abonament, pot sa intru pe internet fara sa fac cost suplimentar?

Răspuns Câştigător
| Mirunaaaa a răspuns:

Eu am telefon android şi sunt pe telefon. Pot intra pe internet doar pentru că, la abonamentul meu, am 150 mb/net pe lună. Dacă nu ai Internet inclus în abonament, atunci vei avea cost.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti intra pe internet fara sa faci cost suplimentar daca te conectezi la o retea wireless, bineinteles daca telefonul are wi-fi.

| mona a răspuns:

Daca in abonament sunt inclusi si MB atunci poti intra pe internet

| vlad89c a răspuns:

Vei face cost suplimentar daca nu esti conectat la wifi sau nu ai abonament cu internet (mb).