| Pumba a întrebat:

Daca am trimis cerere de prietenie pe mess si nu am primit niciun raspuns inseamna ca nu m-a acceptat s-au ce s-a intamplat?straight face.

Răspuns Câştigător
| DonCorleone a răspuns:

Daca persoana care ai adaugat-o accepta. primeai un mesaj ceva de genul " Person has agreed to add you to their friend list. " (cam asa ceva... nu e exact mesajul care iul primesti doar asemanator)

daca nu ai primit mesajul inseana ca a refuzat sa te adaugewinking

fundita?batting eyelashes smug