| AndreeA_4571 a întrebat:

Daca am trimis un mail, dupa cat timp il va primi persoana careia i l-am trimis? Raspundeti urgent...

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Depinde de cat este incarcat serverul... Daca e pe yahoo in maxim 2-3 minute ar trebui sa-l primeasca.

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

2-3 minute...chiar de nu primesc fundita numai punctaj!happy

| r8driver a răspuns:

Te-am puctat euwinking

| Happy a răspuns:

Pai ar trebui in maxim 3 minute. Deoarece yahoo messenger are o conexiune foarte buna.

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Il primeste imediat dupa ce l-ai trimis (la mine asa se intampla) happy