| Lena19 a întrebat:

Daca ar fi ca tu sa inventezi un nou anotimp ce anotimp ar fi? Si cum ai vrea sa fie?

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Pff, eu asi prefera sincer sa fie mereu cald. Doar la munte sa fie zapada si sa fie frig. daca ar fi sa inventezi un anotimp ar fi unul in care ar ploua de dimineata cu covrigi, la pranz cu praline iar seara cu zambile [ asa pentru miros ] Un nume thinking Poate " Vacanta " sau " Pace "

3 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Eu as vrea sa fie un anotimp cu cele 4 fenomene si sa se numeasca Fantastic

| Ingrid16V a răspuns:

Pai mi-ar place sa fie un anotimp in care sa ninga abundent, dar sa fie cald :X Sa fie multa zapada dar si soarele pe cer :X Sincer cred ca ar fi minunaaaat. Si la un nume nu m-am gandit laughing

| Lena19 explică:

Dau funda pentru un raspuns original))