| Imperator a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre un oscar si scaparea lumii de rele ce ati alege >:?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Scăparea lumii de rele, bineînţeles. Dacă aş şti că toată lumea este în siguranţă şi că nu mai putem vorbi de război sau de conflicte, cred că aş renunţa la orice distincţie de genul unui Oscar.

Apache
| Apache a răspuns:

Scaparea lumii de rele!
...as fii o persoana egoista daca as alege un oscar! :.m-as simti eu bine daca as scapa lumea de rele! :.si probabil ca as fi si apreciat pentru decizia luata!
.dar.as vrea eu sa pot face o alegere de genul acesta!

| Amy a răspuns:

DESIGUR ca scaparea lumii de rele! la cata rautate este in lumea asta.

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Amandoua

| Rapture a răspuns:

As scapa lumea de rele si pentru asta as primii un Oscar...

| CoolSaku a răspuns:

Dificila alegere... Cred ca as scapa lumea de rele, apoi as face un film pe tema asta si cu el sigur voi castiga si un oscar

| CoolSaku a răspuns:

Sa nu mai fie politicieni corupti care vor doar bani

| UnRomanOarecarare a răspuns:

Scaparea lumii de rele Funda:_/? adica sa nu mai fie apocalipsa ...monstri OZNuri si tot felul de chestii