| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa participati la un concurs de muzica ce ati alege x factor sau vocea Romaniei? eu asa alege x factor

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Exclus Vocea României!
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! În primul rând,nu aş participa la niciunul pentru că nu am voce.În al doilea, Vocea României e un show serios, zic eu.Nu oricine e admis. X Factor e porcăria de pe lume... Până şi Românii au talent e mai presus ca ei(cu mult).

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai Vocea Romanieilove struck, clar!
E si putin amuzant si ff tare si in plus nu conteaza fizicul decat vocea whistling!
love struck:Xlove struck

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

X Factor e o porcarie de emisiune! fara suparare

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! amandoua sunt frumoase dar mie imi place mai mult vocea romaniei. pupici.

| Mysteriouss a răspuns:

Vocea Romaniei

| Mysteriouss a răspuns:

Vocea Romaniei :X

| JESSARYA a răspuns:

Pun pariu ca daca era adrian sina in juriu la vocea romaniei nu mai alegeai x factor.
Oricum x factor e o porcarie de emisiune ma uit de plictiseala nici nu se compara cu vocea romaniei.

| IrinaAniri a răspuns:

Vocea romaniei

| ana_9377 a răspuns:

Vocea romaniei normal x factor e o prostie de emisiune.

| Coolpink a răspuns:

Vocea Romaniei ...si daca nu mar alege m-as duce la X Factor