| anonim_4396 a întrebat:

Dacă aș folosi un program, prin care pot sparge un cont de Facebook, în urma căruia proprietarului îi va apărea calul troian când se va loga este vreo șansă să afle că eu am intrat? Să facă rost de adresă? Să zicem că aș folosi ceva de redirecționare, prin care persoana se va loga cu contul de Facebook, după care eu să pot intra pe el. Ce riscuri implică?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un pic de parnaie implica... e o infractiune informatica. Dar stai tu linistit ca nu reusesti tu sa spargi nimic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar vai ce repede ti ai sters tu intrebarea cand ai auzit de parnaie