| Loryoficial a întrebat:

Daca ati avea 1.000.000[mil] euro... xD
ce ati face cu iei? xD?

Răspuns Câştigător
| kryssty8 a răspuns:

Mi-aas compara tot ce-as vreeea.winking fundita?:Sbig grin

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I-as dona lui SuperBase. E amarat si el...saraculcrying

| Bacemi a răspuns:

In primul rand simt nevoia de a fi independent. Astfel ca mi-as cumpara o locuinta si as transforma-o intr-un camin placut. Pentru a fi recunoscator probabil as folosi o parte din ei in scopuri nobile. Restul pentru moment nu va conta. Nu ma voi gandi imediat la ce voi cheltui restul banilor. Probabil voi dori sa investesc intr-o afacere de familie.

| pwp a răspuns:

1. mi-as lua prietenii, si ne-am duce in vacanta in grecia, cu avionul, si am sta la cel mai scump hotel, aproape de mare
2. Ia-s aduce la ziua mea pe Ian Somerhalder, Paul Wesley, Robert Patinson si Enrique Iglesias

| Rukhsandra a răspuns:

Ohooooo... i-as cheltui big grin
Mi-as lua casa mea, o masina, haine si daca as mai avea as pleca undeva in vacanta big grin day dreaming

| narcisa a răspuns:

Daca as castiga: m
1. mi-as lua o casa intr-un loc frumos
2.as face multe adaposturi pentru animale, batrani, copii abandonati
4.as investi intr-o afacere profitabila
5.as da rudelor
6. mi-as cumpara foarte foarte multe haine
7. mi-as cumpara multi catei de rasa
8.as dona la biserici si la spitale
9.as crea o echipa de ecologie in fiecare judet al tarii
10. mi-as cumpara o masina trasnet
ar fi foarte multe
fundita?

| Nirvana a răspuns:

Nu i-as cheltui cu tine in nicun caz. laughing Glumesc. Probabil ca i-as investi. As cauta pe cineva care se pricepe la asa ceva, pentru ca nu se stie cum se duc banii. Nu exista sac fara fund. Oricum n-am 1 milion de euro, nici nu cred ca voi avea vreodata, dar am visat de multe ori asta. laughing Aaa...si as ajuta si oamenii, incepand cu familia mea bineinteles.

| Christina a răspuns:

Pai... mi-as lua un apartament, un X5 love struck (ca tot dau pentru carnet) si restul i-as pastra pentru zile negre happy
Tu?happy

| RsDeea a răspuns:

As avea grija de ei si nu i-as cheltui pe lucruri stupide deoarece sunt bani. Si as incerca sa nu ii cheltui pe toti, oricum eu nu sunt celtuitoare.

| MsETouch a răspuns:

Haine, vacante, aparate foto, cluburi si MANCARElaughing

| BreeTanner a răspuns:

De acord cu PwP...mai ales partea cu Paul Wesley si Robert:X:X:X

| Opt1k a răspuns:

Party! rock on!rolling on the floor

| mikutzzza1000 a răspuns:

Eu ti as da tielaughing

| Alee_9909 a răspuns:

In primul rand as ajuta animalele, as face un adapost.As crea o campanie prin care Romania sa fie mai curata.

| russiangirl_2817 a răspuns:

Intrebarea e ce n.as face cu banii astia...

| ۞Al3x۞ a răspuns:

Pai, mias lua un calculator, unitate, placa si memorie foarte bune si mias lua alte chiesti, dupa aia nu stiu...