| Lukasssz a întrebat:

Daca ati avea o relatie ce ar fi mai important pentru voi, frumusetea sau inteligenta?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inteligența dar trebuie să mă și atragă fizic

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric: inteligenta!
Ca nu pui pe nimeni in glastra, doar pentru ca-i frumos dar este prost sau idiot.
Apoi sa nu uitam, frumusetea este trecatoare, si cu ce ramai?

| sierra1 a răspuns:

Ambele plus bani la poșetă/teșcherea

| isemilia a răspuns:

Ambele, însă mai mult inteligența.

| Lukasssz explică (pentru isemilia):

De acord, frumusetea e trecatoare.

| Crescent a răspuns:

Conteaza amandoua in proportii diferite. Totusi, cred ca mai important e cum se comporta persoana aia. Degeaba e frumos si destept daca cu tine se comporta ca ultimul om, intelegi?

| Rihanna20B a răspuns:

Ambele. Noi fetele ne dorim un băiat deștept dar e de un milion de ori mai bine dacă e și frumos. Nu o sa ne fie rușine cu voi pe drum. Când zic deștept nu ma refer la unul cu multa carte în cap și sa fie un egoist, mincinos și arogant. Adică sa fie unul care știe ceva carte(nu trebuie sa fi einstine) și sa fie drăguț cu noi, sa vorbească frumos și sa nu ne jignească.