| DakotaRoyse a întrebat:

Daca ati avea ocazia, ce limbi straine ati vrea sa invatati?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Norvegiana dar e "beton armat"straight face

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ruseasca

| Bacemi a răspuns:

Multe. Si o sa invat. Ocaziile ti le creezi singur. Voi invata engleza, franceza, italiana, germana, suedeza, turca, greaca, spaniola, catalana si norvegiana. Macar astea.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Rusa, sa-l citesc pe Esenin in original.

| pwp a răspuns:

Engleza, sunt nula al aceasta materie!
dar as vrea sa invat italiana si spaniola!

| DakotaRoyse explică:

Frumos O. o Niciodata nu am crezut ca as intalni asa usor persoane care vor sa invete norvegiana laughing [si mi-e mi se pare o limba grea, dar frumoasa in felul ei].
Eu personal as vrea sa invat finlandeza, maghiara, germana si suedeza. Poate si norvegiana happy

| Victoria a răspuns:

Araba si indiana. Cine stie, poate voi avea vreodata ocazia.

| unione a răspuns:

Araba, chineza sau japoneza, mi-ar folosi la locul de munca

| Gabitza a răspuns:

Sincer... mi-ar placea sa invat ceha! happy

| 인스피릿 a răspuns:

As vrea sa-mi perfectionez engleza si sa invat japoneza ^^

| ank a răspuns:

Araba si greaca

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Idem breathmyairDbig grinbig grin luv japoneza + ca urmarind anime-uri.ma face sa imi placa si mai mult

| cat_7753 a răspuns:

Spaniolabig grinitaliana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza, franceza, germana

| Alexya_8992 a răspuns:

Spaniola, engleza si italianahappy