| DunkelheitBu a întrebat:

Daca ati avea parola de la facebook al dusmanului cel mai mare al vostru, ce ati face? Fara sa isi dea seama ca ati aflat parola, pentru ca asa si-o poate schimba.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti da commuri deochiate si prostesti pentru ca el nu o sa vada unde a comentat, doar daca da cineva like la com(ceea ce nu cred) sau ii raspunde.

| Rakanishuu a răspuns:

Ma iau de prietenii lui sau ii anulez planurile facute cu ei.

| CrazyRat a răspuns:

Nimic happy.
De ce sa ma cobor la un nivel atat de jos? happy

| justmebi a răspuns:

As intra pe contul lui si as posta melodii ale lui Justin Bieber laughing sau manele

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Pai daca esti rau poti sa vb urat la comentarii, cu prietenii dar daca nu esti rau il lasi mai bine in pace

| Alexandra4012 a răspuns:

L-as pune intr-o relatie cu persoana pe care o uraste cel mai tare.