| Denis777 a întrebat:

Daca ati fi pentu o zi presedinte, ce ati face eu as da un test la populatie cu 20 de intrebari cine ar lua sub 5 ar fi impuscat in cap cine e de partea mea?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

As pune o lege in care toti oamenii sa renunte la automobile, numai biciclete, salarii bunicele, sa nu mai existe zoo.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunt intrebari de cultura generala ai sa extermini populatia din
Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as da legea sa nu mai fie sccoala si sa facem ce vrem noi nimeni sa nu ne spuna ce sa facem sa ne putem lua chesti fara a le cumpara fara sa platim, sa putem conduce la 15 14 ani, parinti nostri sa faca tot ce le zicem noi. Orice de la magazine oriunde le putem lua gratis, Funda? puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes?!

| Bojthe a răspuns:

E o aberatie fara margini ce ai sous tuu. Arata-mi o tara din lume care are doar oameni destepti.
trebiue sa fie si oameni fara scoala daca toti am fi academiceni cine ne-ar mai repara pantofii cine ar mai facce curat pe strazi etc...
ca sa iti raspund la intrebare nu as putea face nimic pentru ca e un interval de timp ptra scurt

| h3r a răspuns:

Si daca ai lua si tu sub 5?laughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm...apocalipsa.

| Denis777 explică:

Ai dreptate bojthe "E o aberatie fara margini ce ai "sous" tuu" nu ma asteptam la o intrebare asa prosteasca la atatea raspunsuri thumbs up si nu pot sa iti arat o tara numai cu oameni despepti dar majoritatea scapa de ei simplu : niste bani si un bilet de avion dar am observat ca nu prea tinelaughing

| kmidodo a răspuns:

Una din intrebari sa fie:cum e corect, LA populatie, sau POPULATIEI? Cine nu stie sa se intoarca in clasa intaia.E bine asa?