| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi super eroi ce puteri ati vrea sa aveti?

31 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Niciuna. Sunt multumit de mine asa cum sunt - normal.
Orice "putere", indiferent de tipul ei aduce responsabilitati.
Dar daca tot ai pus problema, ar fi interesant sa pot zbura... happy

| Pho3nix a răspuns:

Hmm... mi-as dori eu mai multe puteri.laughing
Dar mi-ar placea sa ridic lucrurile cu puterea mintii. happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Sa opresc timpu`:X:X

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Sa zbor odata cu pasarile, sa zbor prin nori:X
Sa pot schimba o culoare in alta culoarehee heelaughing
De exemplu...sa schimb apa marii in culoarea roz rolling on the floor
Si sa-mi schimb numai decat peretii.Sa le schimb culoarea la 2 zile.sau depinde acum...
sa pot face cola sa fie galbenalove struckrolling on the floor
Etccc... ce idei amlaughing

tu?

pa`pa

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sa fiu ca Superman laughing

| want2bMajestic a răspuns:

Eee...doar un magnet...sa fiu atractia femeilor...whistling

| Andraa a răspuns:

Sa zbor si sa citesc gandurile omuluibig grin. aa si inca ceva sa pot sa ma transform in muscabig grin

| OglindaOarba a răspuns:

Sa zbu'o loogiiiic:X

| andreea_8479 a răspuns:

Sa citesc gandurile celor din jurul meu...happy
SoftCristi asa este cum spui u...ar trebui sa ne multumin cu ce avem dar nu cred ca stica sau ne critik cineva daca visam sh noi din cand in candwinking

| snepy a răspuns:

As vrea sa am puteresa sa vindec planeta de prostie si de saracie

| paul0013 a răspuns:

Super viteza si zbor

| VladRO a răspuns:

Vorba lui tobias laughing as vrea sa fiu atractia fetelor laughing si sa fiu invizibil si sa pot sa zbor si sa pot sa fac bani printr-o miscare de mana si...

| den a răspuns:

Sa zborrrrr laughing:X

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Heroes. incearca serialul.

| ingeras14 a răspuns:

In primul rand sa citesc gandurile celorlalti, sa am putearea sa-i fac pe oameni sa faca ce vreau devil si sa pot sa ma fac invizibila day dreaming

| DeeaPustoaica a răspuns:

Sa zbor si sa salvez animalele si plantele distruse de oameni.

| lostcontrol12 a răspuns:

Cred ca as vrea sa fiu invizibila...si sa zbor, si sa pot misca obiecte doar cu puterea mintii. dar c conteaza cand oriqm nu am ce face?laughing

| victoriasss a răspuns:

In primul rind as vrea sa fiu invizibila ca sa pot vedea ce fac unele persoane si ce vorbesc despre mine, iar a doua sa pot sa fac ceea ce vreau dar nu ceea ce trebuie.

| yonutz_9485 a răspuns:

Sacuceresc fata visurilor mele si sa pot zbura

| lauracostina a răspuns:

Sa zbor...si sa misc lucrurihee hee)laughing)...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...pai asta e o inrebare intereasnta.As vrea sa am o putere ceva mai speciala, sa pot absorbi puterile tuturor celor din jurul meu.Adica, daca ei pot zbura, dupa ce ii ating sa pot si eu zbura.Si asa daca toata lumea ar avea cate o putere eu le'as avea pe toate.Haha laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să mă pot teleporta. Imaginează-ți. m-aș putea teleporta oriunde, în deșert, în mare, într-un seif (hehe). happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as vrea sa ma pot teleporta...as vrea foarte tare... Acum traiesc in Portugalia, imi place mult aici. Am prieteni, familia mia e aici...insa imi lipseste mult orasul meu de bastina, prietenii mei, restul familiei...si cred ca daca m-as putea teleporta totul era mult mai usor...si mult mai interesant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa zbor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea puterea sa vindec toate bolile din lume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa am puterea sa zbor, sa misc lucruri, sa fiu sirena ca h2o rikki

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ma pot transforma in cea ce gandesc si sa am puterea pe care o gandesc mereu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apa si sa zbor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cem doresc sa se inplineasca si sa fiu invizibil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa opresc timpul cand pocnesc din degete, sa ma pot teleporta si sa ma fac invizibil laughing Mu Ha Ha Ha Ha/ as fi cel mai tare super Hero