| kiss99 a întrebat:

Daca ati pute fi orice sau oricine ce ati fi?

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

As fi EU!

Pentru ca nu vreau sa ma schimb, ar fi o greseala aceasta schimbare! Multumeste-te cu ce ai!

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

As fi un virus cu inteligenta proprie care intra in orice computer big grin big grin

| pwp a răspuns:

As vrea sa fiu un caine love struck sau o vrajitoare (ca Bonnie din TVD)

| push2gl a răspuns:

As vrea sa fiu aer sau apa ca sa fiu esential in supravietuirea oricui

| BlackVeil a răspuns:

Un ciorap puturos...

| MiyakoSaki a răspuns:

Eu as vrea sa fiu 2 lucruri:
1.un nemuritor(vampir ca sa pot face pe orcine vampir)
2.as mai vrea sa fiu o adiere de vant, ca sa pot calatorii in locuri nevazute si vazute de oameni.

| MyEssence a răspuns:

As vrea sa fiu o leoaica pentru a fi respectata sau as fi o pasare pentru a calatori unde vreauhappy

| ioanaioana a răspuns:

Eu nu as vrea sa fiu altcineva, ma simt bine asa cum sunt

| ღAζεxaღ a răspuns:

Daca ar fi asa as fi o vulpitza ca-s sireata sau o pisika neagra ca aduc ghinion!; x

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Chuck Norris > all!

| Ileana_6025 a răspuns:

Daca ar fi sa imi aleg ce sa fiu...stii ce as alege?tongue As alege sa fiu EU - tot eu, cea de acum, cu bune si cu rele. Pentru ca sunt foarte mandra de persoana mea tongue

| HuskyBoy99 a răspuns:

As fi un caine Husky sau un Lup la Polul Nord

| alygiorgi a răspuns:

Un fluture
Chiar daca as trai o zi, as traio fericita