| RoooneyThePuf a întrebat:

Daca ati putea calatori unde v-ati dori, unde ati calatori si de ce?happybig grin

16 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pai...sa nu crezi ca ma dau bine pe langa tine, dar mi-as dori sa merg la un concert Metallica.E trupa mea favorita.Sau si la Guns N` Roses ar fi frumos.De ce? Pentru ca acolo e distractia adevarata.
Si cat despre destinatii...marea Caraibelor suna frumos.Peisajele sunt ceva parca desprins din rai.

| TSO7 a răspuns:

As vrea sa vizitez Marea Britanie, in special Scotia. Am vazut filme si imi place cum se prezinta.
As mai vrea sa vizitez Australia si sa vad Triughiul Bermudelor sa vad ce e asa special tongue

| Mihai7best a răspuns:

Hawaii pentru ca acolo stiu ca m-as relaxa total si as uita de toti si toate

| ellalove a răspuns:

Sincer mi-ar place sa vizitez Mexicul.pentru ca acolo am auzit ca sunt oameni foarte buni...si este un oras f frumos si acolo sunt rebelibatting eyelashes

| unknow a răspuns:

Eu daca as putea, as merge peeeste tot, nu ar fi coltishor din lume e care eu sa nu-l fi vazut; chiar si de la o extrema la altawinking... :d:dbig grin si dc?!,. pai pentru. ca vreau sa cunosc fiecare posibilitate, sa stiu fiecare colt, sa cunosc frigul si caldura, ploaia si ceata. pentru ca sunt o fire care exploreaza tot ce e de explorat, j ceea ce nu e!(nu chiar oricewinking] :]

| AiDuTzA a răspuns:

Romania-sa-mi cunosc taralove struck
Franta-turnul Eifel(sau cum se scrielaughing)
Italia-pizza si spaghetiilove struck
Egipt-piramide, dans:X
cam atatbig grin

| Quibblo a răspuns:

Visul meu este sa vizitez toate tarile din lume, sa vad cultura din fiecare tara, oamenii.Cred ca prima data as dori sa vizitez locuri exotice, sau sa merg in Insulele Virgine.Tu?

| Mоиica a răspuns:

Pai... In China si Japonia nu neaparat pentru ca asta imi doresc de cand eram foarte mica, ci pentru ca sunt foarte curioasa sa vad obiceiurile si tabieturile lor si ar mai fi un motiv, acela pentru ca sunt tari destul de interesante.

Sau Venezuela pentru ca este o tara de frumeste rar si se spune ca acolo sunt tablouri foarte interesante. thinking

| AyU a răspuns:

Austria...big grin La sky. Am fost de cateva ori si m-am indragostit de o statiune Zillertal. Skyez de mai bine de 10 ani si partiile lor sunt incredibile si statiunea si discotecile. Anul acesta mi-am rupt calvicula si nu am schiat abia astept sa mergem din nou sa imi iau revansa. Si au si malluri multe laughing :X. Sau as vrea sa ma duc la un concert AC / DC ca l-am ratat in ro sau ceva de genu asta ( zic asta pentru ca ma intelegi \m/ Love Metallica :Xlaughing )winking:*

| BalonashCuHeliu a răspuns:

As merge in Detroit, deoarece este orasul rockerilor!laughingSi oricum dupa ce imi fac majoratul ma mut din tara asta de rahat si ma mut in detroitlaughingdevilFunda?

| RoooneyThePuf explică:

AnYuTzZ si Antonia imi plac mult raspunsurile voastrelaughing.si eu as face la felhappy

| simona223 a răspuns:

As vrea sa merg in paris, deoarece acolo e si turnul eiffel, au mancare buna si foarte multe haine frumoase

| BrAmBuReL43 a răspuns:

Eu una...ash calatori la Roma sunt multe chestii istorice cum ar fi Coloseumul si alte chesti dar si la Grecia este frumos...dar interesant e si parisul dar roma si grecia te ajuta la istorie si cultura generala sper ca te am ajutat

| DamonsGirl a răspuns:

.pai eu as` caaltorii in Sua`! big grinbatting eyelashes pentru ca sunt actori multi, acolo e si hawaii`! In paris-haie frumoasa, turnul eiffel! barcelona- acolo este aceeea echipa, si cred ca este un oras frumos! si anglia-bigban, haine,. mult altele``!love struck sper sa iti plkk`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as merge in hawhai smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Tenerife, pentru ca a fost un prieten la care eu tin mult si vreau sa simt ce a simtit el, sa vad ce a vazut el.