| Desembra133 a întrebat:

Daca ati vazut la Codrin in videoclipul povesti intunecate are niste carti cu cazuri de criminalistica si le foloseste sa joace un joc, de unde as putea sa cumpar carti din alea sa joc si eu cu prietenii.

1 răspuns:
| StefanDrg a răspuns:

Le-am vazut video-urile laughing si am ras o gramada. Is abonat de cand cu Satana cartoons la el. Cartile alea is de pe internet cred. Intreaba-l pe el pe Facebook daca iti raspunde. Sau pe Echo intreaba-l. Sau pe Priza. Cred ca stie si Priza