| Mvnzmzx a întrebat:

Dacă băieţii când văd o fată frumoasă spun "ce ar merge o tură la pat gagica asta bună " şi li se scoală, la fete cum e când văd un băiat frumos?

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

De obicei le spun prietenelor si ii ''comenteaza'' aspectul si se intreaba daca e singur sau nu, dar cam atat.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au fanteziile lor cand vad unu care le place

| Adry05 a răspuns:

Zicem doar ce frumos e, ce bine arată și atât. Mai mult avem glume de alea cu ce copii frumoși mi-ar face decât să ne apucăm să descriem cum ne tăvălim cu el.

| Endoryus a răspuns:

SPun si ele la fel, mai putin partea cu sculatul. Nu au lor ce sa li se scoale laughing. Dumele alea cu "ele nu se gandesc la nimic pervers" sunt expirate de mult.

| Dana1999 a răspuns:

Ni se scoala si noua clitorisul doar ca la noi nu se vede.