| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva ma tot suna cu numar privat dar numai ma suna nu vorbeste nimeni nimic, pot sa aflu cumva care e numarul lui/ei?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca ai abonament, poti merge la centru de servicii, ei iti decodeaza nr si apar toate nr care te-au apelat, stiu ca merge sigur, dar daca nu ai abonament nu cred ca poti afla...

| Ana a răspuns:

Eu stiu ca poti sa afli numai daca ai abonament, cred, nu sunt sigura

| YLLL a răspuns:

Pune teelefonul langa o boxa, iar inainte sa sune. boxa pâcâie. si aşa il prinzi.
sau metoda lui @Decsswinking
Baftaa
:*

| dizzyizzy a răspuns:

Suna la servii apel.Si aflii cel car te apelat ultimul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu pia asta incerc si eu sa afluat wits' end... dar nu credthinking