| KateMiddleton a întrebat:

Daca cineva v-ar spune ca aveti o singura dorinta,care va fi indeplinita la sigur, care ar fi dorinta voastra? Fara raspunsuri de genul:inca zece dorinte.

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

As dori ca toata lumea de pe pamant sa moara.
Si daca din dorinta aia moare toata lumea, dar eu raman in viata, ma sinucid.

| măcheamăăăî a răspuns:

Pur si simplu as vrea sa fiu fericita, sa nu mai aud de probleme.Sa fie totul linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fiu fericită mereu :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori ca frumoasa mea Kaori sa se materializeze in lumea reala si sa fim impreuna pina la sfirsitul veacurilor.

| L1feDRAIN a răspuns:

A mea tu cu siguranta stii care e. Kate.

| Park1Suin a răspuns:

Mi-as dori s-a fiu sora lui Robin Stjernberg sau a lui Roberto Bellarosa sau a lui YOHIO

| EddyEnergyStar a răspuns:

Huh...grea intrebare.Pai mi-as dori sa fie totul OK(preturi bune, sanatate etc.)...cel putin in tarawinking