| Dariusprds a întrebat:

Daca cunosc pe cineva care joaca balena albastra, ce sa fac? PS.nu cunosc, dar daca as cunoaste

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu pot să îți spun ce să faci dar eu sincer nu aș face nimic.

| Deaad a răspuns:

Sa-l omori.

| BotezanDaniel a răspuns:

Apeleaza la un psiholog! Acest joc este facut din initiativa sa te demoralizeze! Stilul de viata nesanatos, somnul interrupt la ora 4, vizionarea de filme de groaza impinge victima spre insomnia, depresie si sinucidere! Daca cunosti apeleaza la autoritati!

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Mai bine îl laşi în pace... este un fel de selecție naturală pentru retarzi

| AleAlex18 a răspuns:

Vorbești cu persoana respectivă și îi spui să nu mai joace jocul ăla, anunți familia sau poliția

| NasteaV a răspuns:

Daca ai cunoaste ar trebui sa ii anunti pe parintii acestei persoane pentru a nu fi prea tirziu.