| anonim_4396 a întrebat:

Daca dai like la poza unei persoane pe Instagram si dupa cateva secunde stergi like-ul, persoana respectiva vede?

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Dacă persoana respectivă era online a văzut că i-ai dat like. Daca nu era online si a intrat mai târziu nu a văzut.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aparent am citit undeva ca notificarea care apare prima data (nu cea cand intri in aplicatie) nu-ti spune la ce postare s-a dat like, si atunci e posibil ca retragandu-l sa nu-i mai apara cand intra sa vada.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, daca se afla in momentul ala in fata PC-ului, da, vede.

| riobossultau a răspuns:

Minti

| anonim_4396 explică (pentru riobossultau):

Mai citeste o data intrebarea.