| Nana30 a întrebat:

Daca distribui pe facebook o poza de la o pagina printr-un mesaj privat...admini paginii sau celelalte persoane care se uita la distribuirile pozei pot vedea ce am vorbit eu cu accea persoane sau cui i-am distribuit poza printr-un mesaj privat?

3 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Adminii de la pagina stiu exact cine distribuie pozele lor, apare si la noutati si arata unde ai distribuit-o(intr-un grup, pe profil, etc...)

| Nana30 explică (pentru Darius392):

Intrebarea era daca imi vad convorbirea cu acea persoana, pentru ca am distribuit accea poza intr-o convorbire privata, si sti...cand distribuie cineva o poza poate vedea si o persoana normala cine a distribuit poza... straight face

| Darius392 a răspuns (pentru Nana30):

Nu vad convorbirea.