| Anduuu a întrebat:

Daca doresc sa merg maine la un magazin Altex,sa-mi cumpar un produs care e acum la promotie, in rate fara dobanda...dar nu am card de cumparaturi...cum as putea sa procedez?
Chiar vreau sa-mi iau acel produs, neaparat maine! Se poate cumva?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Adeverinta de la locul de munca, iti faci card.

| Anduuu explică (pentru express11):

Si...se aproba imediat? Adica pot primi produsele maine, si cardul sa soseasca..mai tarziu, ca sa pot plati ratele cu el?

| Anduuu explică (pentru Anduuu):

Adeverinta de venit..si culmea, am adeverinta completata de angajator la o banca ce nu e in parteneriat cu magazinul ^_^