| anonim_4396 a întrebat:

Daca dorm pe burta si port mereu sutien push-up e posibil ca sanii sa mi se opreasca din crescut sau sa incetineasca cresterea lor?

8 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Cand dormi de ce trebuie sa porti sutien? Cu ce scop?
Nu mai purta, iti dai seama ce sani urati o sa ai la 30, 40 de ani?
Fii si tu mai realista, my dearhappy
Eu niciodata n-as dormi cu sutientongue

xoxo.

| marsy a răspuns:

Nu dormi cu sutieni! Eu noOstiu. ti-este confortabil. evita-l in timpul somnului.
pa. :*:*

| ramona_5587 a răspuns:

Da... opreste cresterea sanilor sutienul... un top e mai binehappy
stiu din propria experienta:-pe

| maria_5001 a răspuns:

De fapt... e posibil sa se lase happy

| cris82ro a răspuns:

Pe burta cu fundu in susthinking hmm... deci sangele din fund coboara in sani si astia se umfla! Deci iti cresc! straight face Nu mai dormi ma cu sutien. da-l jos noaptea nu vezi ce zice lumea!?!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se doarme cu sutienul niciodata. Macar noaptea sanii trebuie sa fie liberi. Daca porti tot timpul sutien, nu faci altceva decat sa nu lasi muschii sa lucreze si rezultatul este :sanii cazuti. Nu cred ca de tanara vrei sa iti atarne sanii. Cresterea sau nu a sanilor nu este influentata de sutien, dar ti-am spus, o sa ai sanii, gen bretele si nu la 30-40 de ani ci la 20. Tie, draga mea, nu ti-a spus nimeni ca noaptea se doarme doar cu camasa de noapte sau pijama? Dupa dusul de seara nu iti iei armura, ci lasi corpul liber si sus si jos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te chinui degeaba, pe urma s-ar putea sa ai brobleme, in zona se afla destule vase mari de sange si cine stie ce se mai intampla, pe urma nu este confortabil, si nu poti dormi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi problema o aveam si eu pe la 16 ani numai ca era vorba de alt organbig grin tongue