| TudorFox a întrebat:

Daca e sa mostenesti pe vreun membru al familiei care a fost chel, de la ce varsta ar trebui?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de persoana. Cel mai bine e sa il intrebi pe cel de la tine din familie la ce varsta a chelit ca sa ai un raspuns mai exact.

| TudorFox explică (pentru Bondarel99):

Pai tatal meu cica pe la varsta pe care o am eu acum a fost deja chel, deci am scapat?

| Bondarel99 a răspuns (pentru TudorFox):

Nu se stie dar nu e o regula sa ai si tu.

| TudorFox explică (pentru Bondarel99):

Ca de exemplu si acum nu mai imi creste parul, m-am tuns pe la sfarsitul lui iulie si e scurt si astazi, doar putin a crescut

| Bondarel99 a răspuns (pentru TudorFox):

Daca vezi ca se rareste atunci e un semn, in rest nu.

| TudorFox explică:

La ce varsta ar trebui ma refer sa chelesti

| TudorFox explică:

Si in legatura cu cresterea parului, cam ce ar fi cel mai bine sa fac ca sa imi creasca iar?