| Redul a întrebat:

Daca fac abdomene sau exercitii pentru abdomen slabesc?

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal e bine ca faci ambomene happy dar trebuie mai multe exercit fizice... pe zi alergare happy slabesti repede daca reduci din mancare si consumi mai multe lichide pe zitongue

Răspuns utilizator avertizat
| MariusZap a răspuns:

Pai nu chiar. Exercitiile pentru abdomen dezvolta si maresc muschii abdominali sub stratul de grasime abdominala.Asta o sa iti faca burta sa iti para mai mare.Iti recomand sa faci joggyng, sa mergi cu bicicleta, sa te dai cu rolele, sa sari coarda sau sa faci un sport care te face sa transpiri mult pentru a da jos grasimea abdominala. Daca vrei patratele trebuie sa scapi intai de grasime si apoi apuca-te de abdomene.

| DiegoDominqes a răspuns:

Da dar trebuie so ti mereu asa.