| Andreeaioan115 a întrebat:

Daca faci genuflexiuni intense dar fara greutati atunci ai tendinta sa le ingrosi? Dar eu nu doresc asta vreau sa le subtiez.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu neaparat. Sa te ingrasi?
Nu cred. Pana la urma, faci sport. Nu e ceva negativ in asta. Mai exact capeti o stabilitate a corpului. Te ingrasi doar daca manaci... dereglat laughing

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, poți să le îngroși pentru că forțezi mușchii să se dezvolte.

| DryIce a răspuns:

Sport inseamna pofta de mancare. Daca faci sport si nu mananci slabesti de te faci aschie si mori evident. Daca faci sport si mananci mult, te ingrasi. Daca nu faci sport nu ai pofta de mancare, evident. Totul tine de mancare.