| Kiddy1998 a întrebat:

Daca faci inot o data pe saptamana de dezvolta? Ar trebui sa merg de mai multe ori pe saptamana sa fac masa musculara? Uni imi zic sa merg la sala dar nu stiu ce sa fac happy Vreau doar sa arat mai bine sa fac si eu putina masa musculara sunt prea slabut happy Deci de cate ori pe saptamana? Dupa un an sau cateva luni se va observa ceva? Va multumesc astept cat mai multe raspunsurihappy

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se va vedea, trebuie sa le combini; dar conteaza ceea ce se afla in capsor ca de stii vorba ceea : multa minte nu se cere prost sa fii sa ai putere