| danyella12 a întrebat:

Daca faci sex, te dezvolti?laughing iti cresc sanii?happy asa am auzitstraight face!

Răspuns Câştigător
| WhiteStorm a răspuns:

Nu te dezvolti, nu asa se dezvolta corpul.Metabolismul nu are nici o legatura cu corpul.Sanii pot fi influentati de adn(de la mama, bunica) s-au de la gretutate.Sexul nu are absolut nici o legatura cu metabolismul.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat.

| baru a răspuns:

Sall. Te maturizezi mai devreme. Pa!

| Barbiiiiie a răspuns:

Hei asa am auzit si eu.:-d dar nu prea credlaughingsanii iti cresc atunci cand te dezvolti, sau nu neaparathappy

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Depinde de persoana.am o prietena care i-au crescut sanii din cauza sexului(fara sa fie insarcinata)

| GuzGanii a răspuns:

Sa incercam si vom vedea rezultatul...
contacteaza-ma pe e-mail : cristiangrisciuc@mail.ru