| Shadow136o a întrebat:

Dacă faci timp de o luna: de 3 ori pe săptămână sala cam o ora jumate se vor vedea schimbările după o luna?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da, se vor vedea. Daca te duci mai des, vei avea rezultate mai rapide, daca te duci mai rar vei avea rezultate mai lente.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să se vadă.

| Devil21 a răspuns:

Depinde de organism si de stilul de viata
Degeaba te duci la sala daca acasa mananci prostii
Este recomandat sa te duci la sala de 5 ori pe saptamana, iar schimbarile se vor observa in timp dupa o luna cam asa

| Shadow136o explică (pentru Devil21):

Pai, am 15 ani. Antrenorul mi-a recomandat sa fac de 3 ori pe săptămână, adică luni, miercuri și vineri. Nu vreau sa îmi afecteze creșterea. Am 1.70, vreau sa ajung la un 1.80, cam asa