| M3ntosana a întrebat:

Daca fumati! De la cati ani ati pus tigara in gura? big grin

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt fumătoare!
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Nu fumez. Am pus in viata mea de cateva ori mana pe tigara, prin cluburi sau pe la gratare cand putin ametit o dadeam pe Mihai Viteazu. Dupa un fum, ma inecam si injuram tigara.hee hee

| Vizitiul a răspuns:

Am fumat anterior, m-am apucat de acest viciu la 17 ani, in prezent nu mai fumez, am renuntat sa mai dau bani pe tigari, plus de asta sunt nocive.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu fumezbatting eyelashes

| Happyness a răspuns:

Da da nu fumez zi de zi am fumat asta vara 2 saptamani apoi am mai fumat 1-2 pe zi dar ultima data am fumat acum 2 saptamani la ziua uneia am fumat o tigare laughing
si am tras 2 fumuri sambata de la pr meu sa-i arat ca stiu ca nu m credea

| arrriadna a răspuns:

De la 12-13 ani. Am luat o tigara Tomis de la mama si dupa ce ea a adormit am aprins-o... M-am apucat singura, cum s-ar spune. Daaar am luat pauza pana la liceu fiindca a gasit mama metoda ingenioasa sa ma lase de fumat. M-a dus la o radiografie si despre albul de la aerul din plamani mi-a zis ca e fum si mi-a lipit radiografia pe geam... (apoi m-am prins ca imi facuse o farsa si-am intrat la liceu unde m-am apucat de mentolatele care imi plac si astazi).

| VodkaCoca a răspuns:

Prima mea tigara aveam 8-9 ani, o prinsesem pe verisoara mea ca fuma si i'am zis ca daca nu imi da si mie o zic lu matusamea laughing ea avea vreo 16, si fumez zi de zi de la varsta de 15-16 ani, acum am aproape 19, sunt constienta ca sunt bani cheltuiti si dauneaza si sanatatii mele, dar am incercat sa le las si nu pot, acum nici nu ma mai gandesc sa le las, m-am lasat odata 2 saptamana si ceva, am pus pachetu de tigari deschis pe birou si ma uitam in fiecare zi la el sa vad cat reusesc sa ii arat ca sunt mai tare ca el laughing. Daca nu fumezi nu te apuca, doar pentru ca X si Y fumeaza s'au ca cineva te roga, eu asa am inceput sa fumez zi de zi cu colegele la scoala, ele fumau, si ma tot rugau si pe mine. oh go on

| Bulina_4880 a răspuns:

Am fumat de la aproape 13 ani. Acum m`am lasat pentru`ca parintii mei au aflat, si nu mai pot face fata riscului. Ma rog, orkm... sigur o sa mai fumez la ocazii, sau cand imi vine mie cheful. ahh, da si cand sunt extrem de nervoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| resp3ct a răspuns:

Am fumat la 10 ani timp de cateva luni (2-3) si din fericire am reusit sa las.

| madagascar a răspuns:

Nu fumez dar cand avem 4 ani mama m-a lasat cu o fata sa aiba grija de mine, ea ii fura tigari tatalui ei si fuma, mi-a dat si mie si nestiind ce e am tras in piept si dupa aia am inceput sa plang si voiam sa o spun mamei dar a reusit sa ma pacaleasca cu o oja si un ruj si nu am spus-o,(erau carpati tigarile) si asta ma detrminat sa nu ma apuc de fumat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 11, si m-am inecat.
De fumat fumez de la inceputul verii parca, e al doilea lucru care il fac cand am probleme daca nu am un red bull sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as putea spune ca fumez, am incercat odata 1 tigara la balul bobocilor, dar a fost si va fi si ultima!(nu de alta dar nu sunt bune si eram si beat...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 10-11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer iti spun ca de la nici o varsta u e bine sa incepi. Am 14 ani. am incercat dar nu m-am luat.Deci Nu decat sa iti fac iraw mai bine ia-ti niste bomboane o ciocolata stiu eu decat tigari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez de la 11ani fumam 1 pe zi sau una la 1 saptamana acum am 12 ani si fumez acum nu mai pot sa stau fara tigari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! de la un 1 an

| maru_5127 a răspuns:

hee hee

eu la 15...sad o singura data am incercat si m-a luat tusitul de nu ma mai opreamlaughing

| Deyyuuttzzaa a răspuns:

11-12 ani happy Cam asa ceva...