| Here4u a întrebat:

Daca fumez o tigare sau 2 pe zi se va vedea asta la analize de sange? Are cineva vreo idee?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avand in vedere numele tau de aici nu vad ce rost mai are intrebarea.

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu trebuie sa fumezi cu 4 zile inainte de analize, ca sa se duca nicotina din sange.
Dar, daca ai de facut analizele zilele astea trebuie sa bei mult lapte si sa mananci lactate big grin

| MariaLarissa a răspuns:

Nu,unchiul meu fumeaza 4 5 tigari pe zi, sui la analize nu s-a vazut nimic.

| Ahmed13 a răspuns:

Probabil

| Afk_Chrissa_1995 a răspuns:

E prea putin...nu cred ca 1-2 tigari pe zi iti poate ingrosa sangele