| anonim_4396 a întrebat:

Daca fumez si am o stare de ameteala inseamna ca trag bine in piept sau doar pe gat?

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Tragi bine.

| JvKl a răspuns (pentru Gizăz):

Multumesc din nou happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ar veni, iti faci griji ca nu bagi destule otravuri in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
lasa fumatul pentru ca nu este ok din niciun punct de vedere.
O zi buna.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! De cat timp fumezi? Esti Incepatoare? Daca esti incepatoare Starile de Ameteala/Voma sunt normale Corpulnu este invatat cu Tutunul etc. In concluzie da Tragi in piept nu pe gat

| JvKl a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Fumez de vreo 2 zile(in piept cred) si da sunt incepatoare.Doar ca mi-am luat Dunhill negru si ieri tuseam incontinuu si ma innecam dar azi tot asa dar nu mai tusesc si am incercat si Glamour dupa am fumat un Dunhill negru dar nu mai tuseam decat am o stare de ameteala, deci fumez bine? sau trag doar pe gat?