| SofiaMaria32567 a întrebat:

Daca i-am scris unui băiat că m-am supărat că nu m-a băgat în echipa cu el la fotbal la ora de sport (PS*e crushul meu și știe asta și mă place și el) și mi-a răspuns cu 'defect profesional' ce înseamnă? La ce se referă?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se refera la faptul ca nu esti suficient de buna la fotbal, ca sa riste sa te bage in echipa respectiva.
Adica, profesional nu ai fost selectata!

| SofiaMaria32567 explică (pentru Violleta2022):

Aaaa ok. Mulțumesc mult că mi-ați răspuns.Eu credeam că se referea la un defect tâmpit de a mă supără din nimic. însă nu are nici un sens pentru că eu nu i-am mai spus niciodată că m-am supărat pe el și nici nu mă mai vzt supărată de mult

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Că nu ești bună la acel sport sau că a făcut o greșeală el.winking În orice caz, e mai bine că a procedat așa, să nu zică oamenii că și în echipe sunteți amândoi. Cred că e mai fair-play, așa, nu ți se pare? happy Funda? big grin