| Butterfly9 a întrebat:

Daca i-ati intalni pe creatorii robotzi ce le-ati spune?

Răspuns Câştigător
| SeCreT_4434 a răspuns:

Daca i-as intalnit le-as zice sa ajunga la episodu 2011 si multa bafta pe viitor ''putin putin'' laughing

3 răspunsuri:
| SeCreT_4434 a răspuns:

Pentru o sec mas uita la ei as zambi si le.as spune: Ma pis pe voi! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca as trece pe langa ei fara sa ii observ.
Nu ma pasioneaza " robotzi ", a devenit enervant sa auzi 5 ore din 6 pe cineva vorbind in replici scrise de altii, e ieftin.
Si ce rost are sa ma uit daca ii aud pe scumpii mei colegi zicand replicile de peste 50 de ori pe ziwinking.
Ma bucur ca au terminat cu " nu stiu " dar vorba aceea ramane vie : am cazut din lac in put.

| luizalu_5149 a răspuns:

Le'asi spune ca fac o treaba forte buna si sa continue asabatting eyelashes