| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau(in examen) 7.50 - 8.40 la romana si 8 la mate, am sanse sa intru la un liceu bun? Media celor 4 ani e de 9.25. Cea mai mica media anul trecut la acest liceu a fost de 7.57, dar anul acesta sunt clase foarte bune... FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai șanse!

| CiubanClaudia a răspuns:

Depinde la ce vrei sa dai adica la ce profil pentru ca poti intra la un liceu bun si intr o clasa mai slaba ca tot nu ai facut nimic...

| IDontCare10 a răspuns:

Update => am luat 9.60 la romana cu 9.70 la mate laughing ma simt increzator