| fanezodo a întrebat:

Dacă îi oferi la o fata un trandafir fara o ocazie specială..va crede că e un gest stupid sau unul drăguț?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă e iubita ta o să aprecieze, dacă e vreuna oarecare care-i sătulă de ăștia ce se țin după fundu ei care mai de care s-o impresioneze maxim se bucură că are ce pune la story

| antimulte a răspuns:

Daca i isteata se va simti magulita si il va aprecia ca fiind un gest dragut.
Daca nu te place si chiar nu prea te suporta, il poate aprecia si ca unul stupid, depinde de tine si de fata totul... de relatia actuala dintre voi, nu e obligatoriu sa fiti cuplu.

| Violleta2022 a răspuns:

Este un gest superb, care va fi intotdeauna apreciat.

| OldSoul a răspuns:

Depinde de ce insemni tu pentru fata respectiva.
Daca fata respectiva nu te are la sentiment, poti sa-i oferi un trandafir ci cu cea mai speciala ocazie, gestul oricum va fi considerat unul stupid.
Asa ca, inainte de a te decide, gandeste-te, ce reprezinti tu pentru persoana respectiva?