| anonim_4396 a întrebat:

Daca îmi dau cu rimel pe barbă pentru a parea mai deasa, ma expun anumitor riscuri?

Folosesc rimel de gene pentru barba, o face mult mai deasa si ma gandesc sa nu patesc ceva pe fata.

Răspuns Câştigător
| Ryanair8 a răspuns:

Nu ai ce pati atata timp cat nu esti alergic la unul dintre ingredientele rimelului. Daca era periculos pentru fata fetele nu.l mai foloseau, adica din cand in cand mai dai cu rimel si pe langa ochi sau chiar in ochi si nimeni nu a patit nimic.