| Ea a întrebat:

Daca imi dezactivez hi5-ul il mai pot reactiva? big grin

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Da...se poate activa din nou. de ex cand te loghezi cu emailul si parola t intreaba dca vrei sa iti reactivezi profilul.deci...da, se poate

10 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Dap.

| mariutza a răspuns:

Da o sa il poti reactiva happy

Laur
| Laur a răspuns:

Legiuitoarea, Termenii si Conditiile unui site se refera la regulile care trebuie respectate pentru a putea beneficia de serviciul lor. Te-ai uitat vreodata ce scrie in termenii de pe hi5 sau recomanzi doar de dragul discutiei?

dreamer, poti sa reactivezi chiar daca nu scrie in Termeni si Conditii.

Laur
| Laur a răspuns:

Legiuitoarea, pentru ca s-a raspuns deja la intrebare si s-a si ales raspuns castigator (deci cazul e rezolvat), imi permit sa iti raspund doar tie acum (daca citesti celelalte comentarii la raspunsurile tale observi ca raspundeam si la intrebare).

Sunt 2 cazuri ca sa te "slabesc":

1. Fie te opresti din a da sfaturi si informatii pe domenii pe care nu le cunosti/stapanesti, indiferent de motivul pentru care o faci. Astfel ma impiedici sa iti critic raspunsurile stupide.

2. Fie Raluca va decide ca vrea sa tolereze useri ca tine, care fac maraton de raspunsuri, chiar daca nu aduc informatii utile/corecte celui care intreaba, caz in care astept sa imi blocheze accesul pe site.

| nosmoke a răspuns:

Daaa! poti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Citește la Termeni și condiții dacă este această posibilitate sau treci direct la fapte.
Din pas în pas te vor întreba de ce vrei să ștergi contul și poate îți oferă alternative.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Laur, chiar nu mă slăbești de loc?
Ce vrei?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Laur, citește partea a doua a răspunsului meu.
I-am dat informații corecte.
Am citit mai mult decât tine, stai liniștit.
Cât privește discuția cu tine, nu are rost să continui cu cineva care nu cunoaște limitele și are veșnic o grijă: răspunde tot la răspuns - atât cunoști tu.
Regula pe site este să răspunzi la întrebare. E greu pentru mulți care citesc de la coadă la cap.
Mă opresc aici...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il poti reactiva... dar citeste conditiile

| Alinutza_6000 a răspuns:

Da poti!