| AnonimMareMareMare a întrebat:

Daca imi fac un tatuaj la 17 ani reprezentand cheia sol datorita faptului ca iubesc muzica sunt sanse sa regret?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e un tatuaj basic cu o însemnătate la fel de basic pe care riști să-l regreți mai târziu

| sierra1 a răspuns:

"iubesc muzica sunt sanse sa regret?"

dacă asta e adevărat, atunci NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte drăguț un astfel de tatuaj. Nu ai de ce să regreți.

| christall a răspuns:

Dupa primul urmeaza al doilea si tot asa. Daca ne imprimam pe piele tot ce iubim o sa fim foarte urati. Sunt unii care dupa un timp au ajuns sa le urasca ca s-au plictisit de ele.

| Michaeel a răspuns:

Nu vei regreta. Sunt șanse sa regreți numai dacă îți faci tatuaj cu numele iubitei cum își fac unii laughing Dacă spui ca iubești muzica, acesta e un mod frumos de a-ți exprima pasiunea pentru aceasta arta.

| Hollyg a răspuns:

Atat timp cat tatuajul are un meaning pentru tine, nu cred ca ai regreta, poște doar daca ar fi vorba de numele vreunui iubit/iubita dupa cum a spus cineva m-au sus.

| pixeltinker a răspuns:

In nici un caz