| CrystyJR002 a întrebat:

Daca imi place de o fata dar cand sunt in jurul ei e parca mai timida si cand ii trimit mesaje pe messenger nu imi raspunde, ce sa fac ca sa ma placa?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Maripapaia a răspuns:

Afla hobby-urile ei si informează-te in privința tuturor preferințelor ei: ce fel de muzica îi place, seriale pe care le urmărește, mancare preferată etc.
Asa găsiți un subiect de discuție de care e interesată si ea si de acolo tu trebuie sa o impresionezi într-un fel, sa o faci sa se simtă atrasă de tine și inteligența ta.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să zâmbești, să o faci să râdă, să o întrebi despre ea, să îi spui că e frumoasă.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îți răspunde la mesaje poate nu te place.
Oricum poți să încerci să afli mai multe despre ea, să vorbești cu ea eventual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu răspunde la mesaje, poate nu te place, și poate fi "timida" de fata cu tine, adică sa nu vorbeasca cu tine pentru ca vrea sa te evite.