| Razvan8929 a întrebat:

Dacă înainte cu o zi ma masturbez si a doua zi fac un act sexual, partida de sex tine mai puțin?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Partida de sex nu-i limitata sau extinsa de cate labe dai pe zi, ci de experienta ta sexuala, cu un partner de sex.
Pentru primele partide sexuale din viata ta, garantez ca te scapi pe tine in primele 10-20 de secunde. Dupa care, te obisnuiesti si mental poti tine mai mult.

| Lukasssz a răspuns:

Nu!

| 19flo79 a răspuns:

Nu e bine cum zici, nu are nici o legatura ce faci azi cu maine.
Da-i o la. cu vreo ora inainte de actul sexual si pardida de sex dureaza mai multhee hee

| Marius2001Pop a răspuns:

Durata partidei tine de experienta pe care o ai. Daca te masturbezi inainte poti "risca" sa nu mai ai acelasi chef si sa nu ai o erectie.